Sklep
 

Meble pokojowe na wymiar, najnowsze trendy, dekoracyjne wnętrza.

Home » Blog » Meble pokojowe na wymiar, najnowsze trendy, dekoracyjne wnętrza.

Podobnie jak pory roku, trendy w projektowaniu są cykliczne, z każdym rokiem dostarczając nowy zestaw wytycznych dla stylu w domu. Patrzymy na rok 2019, aby zobaczyć, co przyniesie Nowy Rok, abyśmy mogli zdecydować, co może pomóc ożywić wygląd naszych salonów.

Odważne odcienie

Photo Credit: Gretty Images

Meble akrylowe

Od lat projektanci podchodzą jak najbezpieczniej, do kolorów farb do salonu – miękkie białe, gołębie szarości i cała paleta pacyfikujących neutralnych kolorów, pokrywa ściany. Cóż, w 2019 roku odważne wybory kolorystyczne powracają, jak wyciszony granatowy błękit, głęboka zieleń szałwii i bogate fiolety. Wyjdź teraz z koła kolorów!

Photo Credit: Gretty Images

W miarę jak coraz więcej z nas przenosi się do zwartych mieszkań i przytulnych zabudowań miejskich, nie mamy już miejsca na duże, wysadzane stopami meble – wchodzimy w meble akrylowe. Idealny rozwiązanie i kolorystka do małych pomieszczeń mieszkalnych, przezroczysty akrylowy stolik kawowy lub boczny zapewnia optymalną funkcjonalność bez rozpraszania uwagi.

Najważniejszy jest komfort

Photo Credit: Gretty Images

W roku 2019 r. Nie ma już miejsca do siedzenia w naszym salonie, które wygląda jak kosztowna rzeźba. W środku znajdują się elementy zapewniające wyjątkowy komfort. Od wyściełanych, aksamitnie tapicerowanych foteli po głęboko osadzone sofy ułożone w przytulne poduszki, wszystko, co miękkie i super wygodne, jest teraz najwyższym luksusem.

Kompaktowy Luksus

Photo Credit: Gretty Images

Przytulny kominek gazowy w salonie zawsze będzie na czasie, ale skoro nowoczesne domy kurczą się, znalezienie takiego, który pasuje do wymiarów, może być wyzwaniem.  Kominek na zdjęciu podszedł do płyty z innowacyjną pionową konstrukcją, która może być twórczo schowana w rogu lub łatwo zamontowana na krótszej ścianie. Jego unikalny kształt i kompaktowe rozmiary pozwalają na różne opcje instalacji, a jednocześnie pakują potężny stempel do ogrzewania pomieszczeń.

Styl Boho

Photo Credit: Gretty Images

Podczas gdy nakładanie tkanin i wzorów jest trendem, który pojawia się na okrągło, w 2019 r. Wnętrze nabiera nowoczesnego wyglądu. Wzory są bardziej wyrafinowane, a kolory stłumione – zabytkowe elementy mieszają się ze współczesnymi, tworząc odświeżony klimat bohemy.

Jasne Podłogi

Photo Credit: Gretty Images

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na to, aby nawet najmniejszy salon czuł się rozległy, jest instalacja jasnych podłóg. Te jaśniejsze odcienie (wybierz brzozę, jasny dąb lub bielony styl) odbijają światło i natychmiast rozjaśniają przestrzeń.

Klejnoty w pokoju

Photo Credit: Gretty Images

Otwórz opakowanie kredek pastelowych, a w nadchodzącym roku znajdziesz inspirację kolorystyczną dla akcentów w salonie, wyposażeniu i grafice. Warstwowe, kanciaste odcienie biżuterii, takie jak królewski błękit, rubinowa czerwień i szmaragdowa zieleń na tle surowych białych ścian tworzą bardzo zdecydowany efekt, który wygląda zdecydowanie w tej chwili.

Meble na wymiar, pod twoje potrzeby

Photo Credit: Gretty Images

Możliwość łatwego umeblowania pomieszczenia i wykorzystania jak najwięcej miejsca, to o co inteligentni właściciele domów zawsze będą się kusić – niezależnie od trendów. Mebel na wymiar jest specjalnie zaprojektowany, aby pasować do istniejących murów, a nawet zastąpić już istniejące meble produkowane seryjnie, zapewniając ekonomiczne wykorzystanie wnętrza pomieszczenia. (Plus wygląda naprawdę ładnie.)

Mieszanie metali w wnętrzu

Photo Credit: Gretty Images

Wśród dekoratorów powszechne jest przekonanie, że po wybraniu preferowanego metalu akcentującego trzeba go utrzymać w całym pomieszczeniu. Ale ponieważ chodzi o mieszanie stylów w 2019 r. Metale nie muszą już mieć tego samego wykończenia w całym mieszkaniu. Grupowanie stylowych przedmiotów i innych ozdobnych akcentów w dwóch lub trzech różnych odcieniach (myślę, że srebro, cyna i brąz) to nowoczesny sposób na zwiększenie zainteresowania i dodanie odrobiny połysku i polotu w salonie.

Moc kwiatów

Photo Credit: Gretty Images

Wzrost liczby kwiatów w stylu hipsterskim, popularność miejskiego ogrodnictwa i odrodzenie ruchu wstecznego między tysiącleciami przyczyniły się do powstania tapet inspirowanych kwiatami i stylami orientalnymi. Niezależnie od tego, czy chodzi o duże, wędrujące róże herbaciane, czy o bardziej abstrakcyjne wzory kwiat wiśni… dopóki rośnie, wszystko pasuje do siebie.

Zapraszamy na naszą główną stronę, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych realizacji wykonanych i zaprojektowanych przez nas w Krakowie.

Posted on
Facebook