Sklep
 

Meble kuchenne na wymiar

Home » Realizacje » Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar mieszkania

Wykonywane przez nas nowoczesne i tradycyjne meble kuchenne pod wymiar mieszkania, odpowiadają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów. Oferujemy unikalny projekt aranżacji wnętrza. Dostosowany do konkretnych oczekiwań oraz marzeń naszych klientów. Ponadto umożliwiamy naszym Klientom dobór najnowszego standardu wyposażenia mebli i szafek kuchennych.Wprowadzamy systemy gospodarujące wnętrza szafek wiszących w taki sposób, aby gwarantowały jak najlepszą funkcjonalność w pomieszczeniu kuchennym.

Wszystkie nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością. Stanowi to zasługę bardzo starannego wykończenia oraz zastosowania najlepszych materiałów. Dokładamy starań, aby nasze propozycje w pełni odpowiadały współczesnym standardom trendom i nowością na rynku. Zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i rozwiązań technicznych. Dlatego właśnie śledzimy z uwagą pojawiające się na rynku nowości, które pozwolą podnieść komfort korzystania z szafek, szuflad, itp. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni idealnie wpisującej się w każdy rozmiar mieszkania.

Przyjmujemy zlecenia z terenu Krakowa i okolic, ale wykonujemy również realizacje w innych częściach Polski.

Zapraszamy do galerii aranżacji kuchni, którą stale aktualizujemy o nasze najnowsze projekty kuchenne. Nasze projekty kuchenne podzieliliśmy tematycznie w zależności od użytych materiałów:

Drewniane Meble Kuchenne

DSC05874

Zabudowy kuchni z MDF-u foliowanego

DSC05993

Kuchnie z frontami z laminatu

DSC05953

Meble kuchenne na wymiar
Produkujemy meble kuchenne na wymiar od ponad 25 lat. Tworzymy zabudowę mebli kuchennych do Państwa wnętrza. Przy projektowaniu i produkcji mebli kuchennych na wymiar uwzględniamy Państwa oczekiwania i wymagania co do kształtu, koloru i układu zabudowy. Przez wiele lat produkcji mebli kuchennych na wymiar zdobyliśmy duże doświadczenie o czym świadczą nasze pozytywne opinie i nasza galeria opinii. Nasze studio mebli zostało odpowiednio wyposażane w nasze produkty, w tym łóżka w szafie aby móc przedstawić Państwu naszą bogatą ofertę.

Kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w domu mówimy o niej „serce domu”, dlatego komfort i wygoda korzystania z mebli kuchennych są bardzo ważne. Odpowiednio dobrane meble do kuchni sprawią , że wnętrze będzie spójne i harmonijne. Nasze meble kuchenne łączą estetykę z funkcjonalnością oraz ergonomię z elegancją. W trakcie projektowania mebli do kuchni mogą Państwo liczyć na kompleksowe doradztwo, zaczynając od układu mebli kuchennych poprzez wybór kształtu i kolorów zabudowy, po doradztwo z zakresu doboru płytek kuchennych kolorów ścian , doboru AGD i rozplanowania mediów skończywszy na wizualizacji całego wnętrza wykonywanego na wymiar . Produkowane przez nas Meble do kuchni możemy wyposażyć w systemy : kosze narożnych, cargo, szuflady Blum , szafki narożne, grafika na szkle, lakobel , itp.

Meble do kuchni na wymiar powstają według wspólnych ustaleń z naszym biurem projektowym. Cenę mebli do kuchni możemy podać po ustaleniu układu mebli, materiałów i wyposażenia. Mebli do kuchni na wymiar nie podajemy ceny za metr.

Facebook