Sklep
 

Szafy i szafy wnękowe

Home » Realizacje » Szafy i szafy wnękowe

Jeśli posiadają Państwo pomieszczenie z przeznaczeniem na przechowywanie odzieży, które powinno być ergonomiczne i funkcjonalne, to zapraszamy do naszego Studia w Krakowie. Zaprojektujemy szafę tak, aby najlepiej organizowała wnętrze i wyprodukujemy ją dla Państwa z wysokiej jakości materiałów. Jako producent szaf i szaf wnękowych na zamówienie możemy zaproponować zakup dodatkowych akcesoriów tj. szuflady druciane, kosze na prowadnicach, akcesoria na buty, wieszaki, drążki wysuwne, uchwyty na krawaty, czy uchwyty na akcesoria od odkurzacza itp. Zaproponujemy ciekawe rozwiązania, zapewniamy solidne wykonanie, zaoferujemy korzystną cenę.

Szafy wolnostojące i szafy wnękowe

Szafy powinny być funkcjonalne i ergonomiczne, niejednokrotnie powinny pomieścić nie tylko ubrania codzienne , ale także odzież wierzchnią i sezonową.
Szafy wolnostojące posiadają pełną zabudowę wszystkich ścian w tym pleców, górę i spód szafy. Typowe szafy wnękowe charakteryzują się zabudową niepełną – bez zabudowy pleców szafy. Bardzo często planując szafę wolnostojącą czy szafę do wnęki ( szafę wnękowa)  nie możemy zapomnieć o przeznaczeniu miejsca na cześć gospodarczą , czy dodatkowe przedmioty takie jak buty, rolki, narty itp.

Szafy wnękowe na wymiar

Jeżeli poszukują Państwo szafy, która wiele pomieści i będzie pasowała do salonu, korytarza, na poddaszu, do skosa, narożnej, ozdobionej elementami grafiki, czy innej wariacji wykonanej na wymiar zapraszamy do naszego Studia. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa szafy wolnostojące na wymiar , wnękowe na wymiar , z drzwiami przesuwnymi, otwieranymi, z lustrem, z grafiką, z wstawką ze szkła, w tym również kolorowego typu Lakobel. Nasi projektanci pomogą Państwu rozplanować wnętrze szafy oraz zaproponują stronę wizualną.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA SYSTEMÓW JEZDNYCH SEVROLL

Firma Sevroll jest wiodącym producentem systemów do drzwi szaf wnękowych i wolnostojących. Wózki górne i dolne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na zniekształcenia. Specjalna technologia zastosowana w łożyskach kulkowych sprawia, że prowadzenie jest ciche i stabilne. Ponad pierścień który zabezpiecza przed kurzem  pozwala na długotrwałą  eksploatacje.

Szanowni Państwo, decydując się na zakup kompletnego systemu marki Sevroll otrzymają Państwo dożywotnią gwarancje.

Kliknij na zdjęcie żeby otworzyć galerię

Facebook