Sklep
 

Łazienkowe

Home » Realizacje » Łazienkowe

Meble do łazienki
Odpowiednio dobrane meble do łazienki pozwalają stworzyć wnętrze spójne i harmonijne łączące estetykę z funkcjonalnością i ergonomię z elegancją. Pamiętajmy, że łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń zatem komfort i wygoda z jej korzystania są bardzo istotne. Wybór mebli łazienkowych jest procesem trudnym i długotrwałym, a szukanie po stronach internetowych może zniechęcić. Więc jeśli posiadają Państwo małą łazienkę o nietypowym kształcie lub duży wymagający pokój kąpielowy wykonamy dla Państwa meble łazienkowe na wymiar.

Meble łazienkowe na wymiar
Wszystko zależy od stylu w jakim pragną Państwo urządzić swoją łazienkę czy klasycznie czy nowocześnie. Jednak bez względu na preferencje wykonamy na zamówienie dla Państwa meble łazienkowe na wymiar. W zależności od potrzeb oferujemy wystrój wnętrz w meble łazienkowe z płyty meblowej zabezpieczonej i odpornej na wilgoć , oraz z MDF-u Lakierowanego. Produkujemy również meble do łazienki fornirowane i z frontami drewnianymi. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne meble gięte, w bogatej kolorystyce, blaty granitowe i z tworzyw , a wszystkie estetyczne i funkcjonalne. 

Meble do łazienki na wymiar
Jako producent mebli do łazienki na wymiar możemy zaproponować Państwu zakup dodatkowych akcesoriów tj. kosze na bieliznę , systemy wysuwne, umywalki , baterie itp. Zaproponujemy również ciekawe rozwiązania , wykonamy meble łazienkowe na wymiar m.in. szafki pod umywalki, szafki z lustrem, półki ścienne, obudowy umywalek, regały, wieszaki, półki prysznicowe, a wyprodukowane przez nas szafki i szuflady zmieszczą niezbędne przybory toaletowe i kosmetyki.

Realizacje mebli łazienkowych

Kliknij na zdjęcie żeby otworzyć galerię

Facebook