Sklep
 

Przedpokoje

Home » Realizacje » Przedpokoje

Meble do przedpokoju

Meble do przedpokoju powinny być funkcjonalne i ergonomiczne, powinny współgrać z resztą otoczenia, a niejednokrotnie z otwartą przestrzenią innych pomieszczeń. Przy aranżowaniu należy pamiętać, że meble do przedpokoju są wizytówką każdego domu i mieszkania dlatego powinny łączyć harmonijnie, estetykę z komfortem i wygodą użytkowania.

Meble przedpokojowe na wymiar

Przedpokój i wiatrołap zazwyczaj należą do trudnych przestrzeni. Nasi projektanci pomogą Państwu rozplanować ergonomiczne ustawienie mebli przedpokojowych, zaprojektują i połączą harmonijnie ze stylem innych pomieszczeń . Po zaakceptowaniu przez Państwa projektu wykonamy na zamówienie meble przedpokojowe na wymiar. W zależności od potrzeb oferujemy meble przedpokojowe na wymiar wykonane z płyty meblowej , fornirowane, z frontami drewnianymi czy z MDF-u Lakierowanego. Produkujemy również meble z elementami giętymi , szafy narożne, z drzwiami przesuwnymi , regały itp.

Meble do przedpokoju na wymiar

Jako producent mebli do przedpokoju na wymiar możemy zaproponować Państwu zakup dodatkowych akcesoriów tj. szuflady druciane , kosze na prowadnicach , akcesoria na buty, wieszaki, drążki wysuwne, uchwyty na krawaty, czy uchwyty na akcesoria od odkurzacza itp. Zaproponujemy ciekawe rozwiązania , wykonamy dla Państwa meble do przedpokoju na wymiar min. szafki na buty , trudne zabudowy skrzynek licznikowych, zabudowy pod schodami , zabudowy kaloryferów, lustra czy niepowtarzalne wieszaki ubraniowe.

Galeria realizacji mebli pokojowych:

Kliknij na zdjęcie żeby otworzyć galerię

Facebook