Sklep
 

5 pomysłów na nowoczesną aranżacje pokojową na wymiar

Home » Blog » 5 pomysłów na nowoczesną aranżacje pokojową na wymiar

Dziś dla ciebie przygotowaliśmy nasz top 5 propozycji na zabudowę pokojową na wymiar

Marzysz o nowoczesnym minimalistycznym projekcie swojego salonu, pokoju gościnnego. Nie masz niestety pomysłu jak powinien wyglądać, czy szafy mają być  białe przesuwne czy z lustrami czy bez dodatkowo wiele przypadłości sprawia ci niewielki metraż mieszkania lub niestandardowe bardzo wysokie ściany w mieszkaniu? Zobacz nasze propozycje które was zainspirują do zmian!

1. Meble pokojowe na wymiar do wysokiego pomieszczenia

Szukasz unikatowego nowoczesnego minimalistycznego rozwiązania, zobacz naszą propozycję zabudowy  mebli pokojowych na wymiar do wysokiego pomieszczenia. W aranżacji dominuje biel i wyraźny styl skandynawski który jest teraz bardzo modny w Polsce. Kompozycja świetnie się wypełnia angażując wszystkie przedmioty w wypełnienie bardzo wysokiego wnętrza. Biel dodatkowo łagodzi stylistykę a dodatkowe drewniane szafki i szuflady wykonane na wymiar pomieszczenia tworzą świetny kontrast.

2. Ciemna nowoczesna szafa wnękowe na wymiar do wnętrza

Ta aranżacja nowoczesnych mebli do pokoju skupia się głównie na funkcjonalności. Ilość miejsc w których możemy coś schować jest ogromna! Świetnie zestawienie kolorystyczne mebli i półek pod wymiar wnęki do zabudowy. Warto zwrócić uwagę także na kolory których użyto do tego modnego pokoju. Czarny Biały i Czerwony to kolory które warto razem komponować ponieważ nigdy nie wychodzą z mody.

3. Stylowa kremowa szafa na wymair  na wymiar pod telewizor

Koleją świetną propozycją jest skomponowanie prostokątnych symetrycznych szafek na wymiar w pokoju. Ta aranżacja meblowa poprzez swoje geometryczne kształty przyciąga dużą uwagę. Sama w sobie tworzy świetną dekoracje i wypełnienie wnętrza. Odcienie beżu świetnie komponują się z jasnym drewnem zachowują swój ton i styl pomieszczenia. Jest to świetne rozwiązanie mebli pokojowych na wymiar które sprawdzi się w średniej wielkości pomieszczeniach na blokach mieszkalnych.

4. Projekt wnętrza i mebli na wymiar do kawalerki

Małe pomieszczenia potrzebują dużej uwagi ze strony aranżatorów wnętrz. Musi on sobie postawić za zadanie zamknięcia funkcjonalności wielu pomieszczeń w jednym pokoju. Świetnym rozwiązaniem będzie zabudowa pokojowa, wszystko czego nie potrzebujemy chowamy wówczas do szafek lub szaf naszych mebli pokojowych na wymiar małego mieszkania. W ten sposób stworzymy bardzo przestronne wnętrze które jak na powyższym projekcie spełnia funkcje salonu wypoczynkowego i miejsca pracy. Warto pokusić się o kolorowe szafki o ziemistych kolorach które są bardzo stonowane i stylowe.

5.  Zabudowa pokoju z szafą wnękową i witryną

Ten projekt oferuje nam zabudowę całej wnęki. Wszystko ma swoje miejsce i ustalony porządek. Znalazło się miejsce na witrynę której każda półka pięknie oświetla nasze szkło i kieliszki. Zabudowa pokojowa na wymiar tego typu świetnie sprawdzi się w większych pomieszczeniach, nastrojowe oświetlenie nada charakteru i przytulności. Szafy pokojowe na wymiar  wykonane są bez klamek dzięki czemu zachowujemy ciągłość zabudowy nie odbierając przy tym funkcjonalności.

Jeśli zainspirowaliśmy cie do zamian w twoim mieszkaniu i pragniesz takiej zabudowy na wymiar skontaktuj się z nami, telefoniczne lub mailowo. Stworzymy i zaprojektujemy idealne dla ciebie meble pokojowe na wymiar twojego mieszkania.

Posted on

Facebook