Sklep
 

Szafa na wymiar czy gotowiec z sieciówki?

Home » Blog » Szafa na wymiar czy gotowiec z sieciówki?

Szafa na wymiar, czy gotowiec z popularnej sieci sklepów?

Planując zagospodarowanie dodatkowej przestrzeni użytkowej, często stajemy przed pytaniem. Czy zamówić szafę na wymiar do naszego pomieszczenia, czy też gotowy odpowiednik ze sklepu. Wybór nie jest łatwy, biorąc pod uwagę ilość producentów oferujących szeroki asortyment mebli, w tym szaf. Ilość modeli może nas przerastać, i tu zaczyna się analiza i zestawianie argumentów. Ale czy podczas wyboru bierzemy wszystkie rzeczy pod uwagę? Dziś przedstawimy kilka aspektów o których warto pamiętać przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Duża rola mebli w naszym życiu

Szafy, meble są niemal obowiązkowym elementem wyposażenia mieszkania, tworzą jego styl, podkreślają charakter i klimat, musza być wytrzymałe by sprostać codziennemu użytkowaniu. Nie ma więc wątpliwości, że podczas projektowania wnętrza należy dobrze przemyśleć ich wybór. Oprócz funkcji wizualnej, powinny być funkcjonalne i dopasowane do naszego trybu życia. Aranżując wnętrze i dobierając kolory i materiały, tworzymy otoczenie, które przez wiele lat będzie miało duży wpływ na nasze samopoczucie i komfort mieszkania. Szafa jest takim meblem, której podstawowymi cechami powinny być użyteczność i funkcjonalność. Więc co wybrać szafę na wymiar czy gotowiec?

Wybór– co możemy zmienić, a z czym musimy się pogodzić?

Warto zwrócić uwagę na to, że szafa to duży mebel, który będzie wyróżniał się w naszym mieszkaniu. Ważna jest więc strona wizualna. Za niską cenę możemy w pełni spersonalizować szafę do naszych wymagań. Ustalając dokładnie wszystkie jego parametry, możemy wpasować szafę do każdego kąta i pomieszczenia nawet tego najbardziej nierównego. Często nasze mieszkania borykają się z problemem nierównych ścian, w takim wypadku zastosowanie gotowych mebli robionych pod idealne równości może być kłopotliwe. Problemem nawet nie będzie spadzisty dach mieszkania, ponieważ szafę na wymiar możemy dokładnie wpasować idealnie. To znacząco wpływa na komfort użytkowania, ponieważ dostajemy produkt który został idealnie spasowany do naszych wymagań. Gotowa szafa to w tej kwestii niestety tylko rozczarowanie, kolorystyka i jej wyposażenie pozastawia niedosyt. Musimy dostosowywać się do gotowych rozwiązań, wdrożonych wcześniej przez producenta. Owszem mebel może ciekawe się prezentować , ale nigdy nie będzie spełniał swojej funkcji w stu procentach. Więc biorąc pod uwagę dopasowanie do naszego mieszkanie i naszych potrzeb, odpowiedź jest prosta – Szafa na wymiar.

 

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać, że szafa to dosyć pokaźny mebel, który wyróżnia się w naszym mieszkaniu. Warto zadbać więc także o jej stronę wizualną. Za niewysoką cenę możemy niemal w każdym detalu zaprojektować mebel spełniający nasze oczekiwania. Ustalając z projektantem wszystkie jego parametry, możemy zlecić jego wykonanie tak, by pasował do każdego pomieszczenia, do naszego ulubionego stylu czy był w wybranej kolorystyce. Problemem nie będzie nawet spadzisty dach mieszkania na poddaszu, bo szafę na wymiar możemy wpasować tam idealnie co do kilku milimetrów. To znacząco wpłynie na nasze zadowolenie z codziennego użytkowania, bo otrzymujemy dokładnie to, co spełni nasze wygórowane wymagania. Reasumując, odpowiedź na pytanie: szafa na wymiar czy gotowiec? – jest prosta.

Ceny szaf na wymiar – to co na ‚metce’ nie jest cena ostateczną.

Do dyspozycji klienta oddajemy wiele różnorodnych materiałów i rozwiązań technologicznych. Nie musimy się martwić wygórowaną ceną, ale pamiętajmy że cena cenie nie równa. Przy kupnie gotowej szafy, producent nie zawsze przedstawia cenę ostateczną, warto zwrócić uwagę czy do jej kosztów nie należy doliczyć dodatkowego wyposażenia, dodatkowa półka, drążek czy szuflada. No i kolorystka oraz wymiar który jest narzucony z góry lub  bardzo ograniczony. Więc czy zawsze coś gotowego spełni nasze wymagania? Szafa wykonana na wymiar w Stelar Meble, jest najwyższej jakości produktem produkowanym w Polsce. Cena końcowa uwzględnia już wszystkie dodatkowe elementy, ponieważ sumują się one w etapie projektowania naszej szafy. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, dokonując korekt sami możemy ustalić wysokość ceny która nas zadowala przy zachowaniu użyteczności która spełni nasze wymagania. Decyzja szafa na wymiar czy gotowiec nie jest trudna, po skrupulatnej wycenie i podsumowaniu dodatków proces zakupu jest równie szybki. Wystarczy zmierzyć orientacyjnie miejsce w którym planujemy wstawić szafę na wymiar, a następnie  się z nami skontaktować i przedstawić swoje wymagania.A już następnego dnia już oddzwonimy z gotową wyceną!

Jeden zakup – wiele usług dodatkowych

Zamawiając szafę na wymiar, warto dodać że wraz z nią otrzymujemy fachową obsługę i pomoc naszych pracowników. W cenę zakupu szafy na wymiar wliczony jest koszt pomiaru, dowozu pod wskazany adres. Na terenie Krakowa firma STELAR nie dolicza kosztu dodatkowego dowozu. Jako nowy właściciel nie musimy przejmować szczegółami, ponieważ cała praca spoczywa na naszych dobrze wykwalifikowanych pracownikach. Zyskujemy zatem na czasie i nerwach. Bez wychodzenia z domu można umówić się na spotkanie z naszym projektantem, w swoim mieszkaniu. podczas wizyty dokładnie wymierzymy wnętrze, wspólnie zaplanujemy idealnie dopasujemy wymiar, kolor, styl szafy pasujący naturalnie do naszego wnętrza.

Gotowa szafka, to też wiele niedogodności z którymi musimy często sami sobie poradzić. Nie tylko zabiera nasz cenny czas, związany z wielogodzinnymi podróżami do salonów meblowych, szukając mebla który może wpasuje się do naszej aranżacji. Czasami mogą dojść koszty zorganizowania transportu, pomocy przy wnoszeniu lub skręcaniu mebla. Wszystko to generuje dodatkowe nieprzewidziane koszta. Cały ten trud oszczędza zamówienie mebli na wymiar w naszym Studio Stelar Meble.

Dowiedz się więcej o realizacjach i usługach firmy STELAR

Co wybrać?

Szafa na wymiar, którą zaprojektujemy zgodnie z naszymi zaleceniami i oczekiwaniami, stylem jest najlepszym rozwiązaniem. Zamówione u nas szafy na wymiar sprawdzą się w każdym mieszkaniu, niezależenie od jego wielkości i trudności architektonicznych. Meble na wymiar sprawią, że będziemy zadowoleni z zakupu mebla, który zaplanowaliśmy od podstaw. Zamiast zakupu narzuconego przez producenta produktu. Więc jeśli szukamy rozwiązania spersonalizowanego dla siebie, które ułatwi codzienne funkcjonowanie, pomieści nie tylko rzeczy ale i wyeksponuje wyjątkową kolekcje butów czy torebek, nie warto się zastanawiać dłużej. W projekcie szafy na wymiar możesz zawrzeć wszystko, i na wszystko znajdzie się miejsce.

Posted on
Facebook