Sklep
 

Sortowniki na Śmieci

Home » Promocje » Sortowniki na Śmieci

 

 

Życie w zgodzie z przyrodą nie jest już tylko trendem lecz naszym obowiązkiem, a segregowanie śmieci w domach jest jednym z nich. Jak jednak segregować odpadki, gdy w naszej kuchni jest za mało miejsca na dodatkowe pojemniki lub obawiamy się widoku koszy stojących rzędem pod ścianą? Jest na to sposób – systemy do segregacji odpadów, odpowiednie do każdej kuchni.

W Polsce, niestety wiele budynków powstało w czasach, gdy o ochronie środowiska nie mówiło się prawie wcale. Na szczęście dzisiaj biura architektoniczne coraz częściej proponują klientom wygospodarowanie miejsca na dwa lub trzy kosze na śmieci.

Systemy do segregacji odpadków które mamy w ofercie naszego sklepu internetowego Stelar, łączą ergonomiczny design, który umożliwia wkomponowanie pojemników w dowolną aranżację kuchni z funkcjonalnością, pozwalającą na szybkie i estetyczne segregowanie odpadków.

Wybrane modele sortowników mogą być montowane w już istniejących szafkach lub stanowić element naszej przyszłej zabudowy kuchni. Systemy pasują do szafek o szerokościach 30, 40, 45,  60, 80 i 90 cm a w zabudowie narożnej świetnie wykorzystują przestrzeń pod zlewozmywakiem.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, pozbywamy się problemu szeregu pojemników ustawionych na kuchennej podłodze bądź też  kosza schowanego głęboko w szafce, do którego ciężko jest nam się dostać. Sortowniki na śmieci pozwalają szybko i łatwo oddzielić odpady organiczne, papier, plastik, szkło oraz np. zużyte baterie.

Nowoczesne mechanizmy wysuwania lub wyjmowania pojemników ułatwiają codzienne użytkowanie i porządkowanie, a bogata oferta rozmiarów i konfiguracji w sklepie Stelar pozwala dobrać sortowniki do każdej kuchennej zabudowy.

Ceny sortowników na śmieci zależą od ich wielkości, sposobu montażu i otwierania wszystkie opisanie rodzaj są dostępne w sklepie internetowym Stelar.

 

Posted on
Facebook