Sklep
 

Sypialnie

Home » Realizacje » Sypialnie

Meble do sypialni

Meble do sypialni powinny być funkcjonalne, estetyczne a przede wszystkim powinny stwarzać nastrój umożliwiający odpoczynek po trudach całego dnia. Przy aranżowaniu pomieszczenia należy pamiętać, że meble do sypialni są w strefie bardzo intymniej i dlatego powinny łączyć harmonijnie estetykę z komfortem i wygodą użytkowania

Meble do sypialni na wymiar

Nasi projektanci pomogą Państwu rozplanować ergonomiczne ustawienie mebli do sypialni, zaproponują odpowiedni materac i różne rozwiązania konstrukcji łóżka w zależności od Państwa wymagań, możliwości wymiarowych czy innych czynników. Po zaakceptowaniu przez Państwa projektu wykonamy na zamówienie meble do sypialni na wymiar.

W zależności od potrzeb oferujemy meble do sypialni na wymiar wykonane z płyty meblowej, fornirowane, z frontami drewnianymi czy z MDF-u Lakierowanego. Produkujemy również meble z elementami giętymi , z grafiką , ze szkłem itp.

Jako producent mebli do sypialni na wymiar możemy zaproponować Państwu zakup dodatkowych akcesoriów tj. pojemniki na pościel, szuflady , stelaże , materace, ochraniacze.  Zaproponujemy ciekawe rozwiązania , wykonamy dla Państwa meble do sypialni na wymiar min. łóżka z pojemnikiem na pościel, łóżka drewniane, łóżka w szafie,szafki nocne, łóżka dekoracyjnym wezgłowiem, łóżka z tapicerką, komody itp.

Łóżka sypialniane

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór łóżek gotowych miedzy innymi

Łóżka tapicerowane – zapraszamy do naszego sklepu

Łózka kontynentalne – zapraszamy do naszego sklepu

Innowacyjne rozwiązanie łóżko w szafie – zapraszamy do naszego sklepu

Kliknij na zdjęcie żeby otworzyć galerię

Facebook