Meble kuchenne

      Wykonywane przez nas meble kuchenne odpowiadają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów. Oferujemy unikalny projekt, dostosowany do konkretnych oczekiwań oraz marzeń. Ponadto umożliwiamy naszym Klientom dobór standardu wyposażenia mebli do własnych potrzeb i preferencji. Wprowadzamy systemy gospodarujące wnętrza szafek w taki sposób, aby gwarantowały jak najlepszą funkcjonalność w pomieszczeniu.


Wszystkie produkty odznaczają się wyjątkową jakością, co stanowi zasługę bardzo starannego wykończenia oraz zastosowania najlepszych materiałów. Dokładamy starań, aby nasze propozycje w pełni odpowiadały współczesnym standardom – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i rozwiązań technicznych. Właśnie dlatego śledzimy z uwagą pojawiające się na rynku nowości, które pozwolą podnieść komfort korzystania z szafek, szuflad, itp. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni idealnie wpisującej się w pragnienia naszych Klientów.


Przyjmujemy zlecenia z terenu Krakowa i okolic, ale wykonujemy również realizacje w innych częściach Polski.

Meble z frontami z Forniru i MDF-u Lakierowanego

      Przygotowujemy konstrukcje z wykorzystaniem frontów meblowych na bazie forniru oraz płyt lakierowanych MDF. Proponowane przez nas rozwiązania odznaczają się prostotą i elegancją, a zarazem wysoką trwałością. Ważną cechą tych mebli kuchennych na wymiar jest to, że pozwalają na uzyskanie ciekawych połączeń charakterystycznych rysunków drewna na fornirze z czystą głębią kolorów MDF-u lakierowanego. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznie urządzonych.

Kuchnie z frontami drewnianymi

       Oferta naszej krakowskiej firmy pozwala przygotować wyjątkowe meble kuchenne o wyglądzie rustykalnym, klasycznym bądź retro. Umożliwiamy także stworzenie zabudowy związanej z nowoczesną estetykę. Jesteśmy w stanie wykonać kuchnie na wymiar stylizowane, wpisujące się w konkretną konwencję estetyczną. Wszystkie konstrukcje przez nas przygotowane mają ekskluzywny charakter, który jest zasługą wprowadzenia frontów drewnianych oraz możliwości dostosowania standardu wyposażenia mebli do własnych oczekiwań.

Zabudowy z frontami z MDF-u foliowanego

      Ekonomiczny wybór nie zawsze musi oznaczać rezygnację z estetyki. Wykonywane przez nas meble kuchenne z frontami na bazie foliowanego MDF-u dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Materiały dostępne są w wielu różnych kolorach i wzorach. Pozwala to na stworzenie zabudowy trafiającej w gusta właściciela, przy umożliwieniu wykończenia całości w dowolnym standardzie. Ponadto wszystkie konstrukcje zaopatrzone są w systemy gospodarujące wnętrza szafek – zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami użytkowników.

Kuchnie z frontami z Laminatu

      Nowoczesny charakter, niecodzienna estetyka, wysoka trwałość – kuchnie z frontami na bazie laminatu to świetna propozycja dla osób, które szukają alternatywy dla zabudowy z frontami z forniru bądź MDF-u lakierowanego. Wykonywane przez nas meble powstają w oparciu o odpowiedni dobór koloru materiału, a także okuć i innych elementów wyposażenia w wybranym przez Klienta standardzie. Walory estetyczne zawsze idą w parze z użytkowymi – efektowny wygląd łączy się z indywidualnie zaaranżowanym systemem gospodarującym wnętrza szafek.

Przejdz do referencji