Sklep
 

Meble kuchenne na wymiar

Home » Realizacje » Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Wykonywane przez nas meble kuchenne odpowiadają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów. Oferujemy unikalny projekt, dostosowany do konkretnych oczekiwań oraz marzeń. Ponadto umożliwiamy naszym Klientom dobór standardu wyposażenia mebli do własnych potrzeb i preferencji. Wprowadzamy systemy gospodarujące wnętrza szafek w taki sposób, aby gwarantowały jak najlepszą funkcjonalność w pomieszczeniu.

Wszystkie produkty odznaczają się wyjątkową jakością, co stanowi zasługę bardzo starannego wykończenia oraz zastosowania najlepszych materiałów. Dokładamy starań, aby nasze propozycje w pełni odpowiadały współczesnym standardom – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i rozwiązań technicznych. Właśnie dlatego śledzimy z uwagą pojawiające się na rynku nowości, które pozwolą podnieść komfort korzystania z szafek, szuflad, itp. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni idealnie wpisującej się w pragnienia naszych Klientów.

Przyjmujemy zlecenia z terenu Krakowa i okolic, ale wykonujemy również realizacje w innych częściach Polski.

Zapraszamy do Galerii, którą podzieliliśmy tematycznie w zależności od użytych materiałów:

Meble kuchenne na wymiar
Produkujemy meble kuchenne na wymiar od ponad 25 lat. Tworzymy zabudowę mebli kuchennych do Państwa wnętrza. Przy projektowaniu i produkcji mebli kuchennych na wymiar uwzględniamy Państwa oczekiwania i wymagania co do kształtu, koloru i układu zabudowy. Przez wiele lat produkcji mebli kuchennych na wymiar zdobyliśmy duże doświadczenie o czym świadczą nasze pozytywne opinie i nasza galeria referencji. Nasze studio mebli zostało odpowiednio wyposażane aby móc przedstawić Państwu naszą bogatą ofertę.

Kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w domu mówimy o niej „serce domu”, dlatego komfort i wygoda korzystania z mebli kuchennych są bardzo ważne. Odpowiednio dobrane meble do kuchni sprawią , że wnętrze będzie spójne i harmonijne. Nasze meble kuchenne łączą estetykę z funkcjonalnością oraz ergonomię z elegancją. W trakcie projektowania mebli do kuchni mogą Państwo liczyć na kompleksowe doradztwo, zaczynając od układu mebli kuchennych poprzez wybór kształtu i kolorów zabudowy, po doradztwo z zakresu doboru płytek kuchennych kolorów ścian , doboru AGD i rozplanowania mediów. Meble do kuchni możemy wyposażyć w systemy : kosze narożnych, cargo, szuflady Blum , szafki narożne, grafika na szkle, lakobel , itp.

Meble do kuchni na wymiar powstają według wspólnych ustaleń z naszym biurem projektowym. Cenę mebli do kuchni możemy podać po ustaleniu układu mebli, materiałów i wyposażenia. Mebli do kuchni na wymiar nie podajemy ceny za metr.

Facebook