Sklep
 

Najnowsze trendy i inspiracje, mebli łazienkowych w 2019 roku.

Home » Blog » Najnowsze trendy i inspiracje, mebli łazienkowych w 2019 roku.

10 Najnowszych trendów łazienkowych. Nowoczesne łazienki w 2019 roku.

W naszym kolejnym artykule pełnym  inspiracji, pragniemy przedstawić 10 różnych aranżacji i propozycji na meble czy szafki łazienkowe na wymiar do naszej łazienki. Meble wykonywane na zamówienie, praktycznie nie mają ograniczeń, możemy zastosować tysiące jak nie miliony konfiguracji szafki. Każdy produkt może być unikatowy i orginalny. Zamawiając szafkę na wymiar wybieramy jej kształt rozmiar kolor, materiał z którego jest wykonany aż po klamki czy rodzaj otwierania. Często trudno wybrać nam najlpsze rozwiązanie do naszego pomieszczenia. Dlatego Stelar Studio projektujące meble na wymiar, służy pomocą w każdej sytuacji, niezależnie od wielkości miejsca do zabudowy. Według naszej koncepcji nawet najmniejsze wnętrza możemy urządzić z klasą i stylem, zachowując funkcjonalność. Dlatego przedstawiamy 10 projektów szafek i mebli na wymiar do łazienki, mamy nadzieje że coś wpadnie ci w oko.

1. Szafka łazienkowa pod umywalką

Zależy ci na minimalistycznym i nowoczesnym wyglądzie twojej łazienki? Skup się na prostych bryłach i dwóch kolorach szafek łazienkowych maksymalnie by stworzyć ładny kontrast. Duża pojedyncza szafka pod umywalkowa, to świetne rozwiązanie by móc pomieścić wiele ręczników i środków czyszczących. Dzięki rozwiązaniu jednej dużej szafki łazienkowej na wymiar możemy odciążyć małe pomieszczenie dodatkową zabudową, sprawi to że zyskamy na przestronności naszej łazienki.

2. Przeszklona wisząca szafka łazienkowa na wymiar

Jeśli chcesz przeszklonej szafki do łazienki, koniecznie zadbaj o dodatkowe oświetlenie LED. Wkomponowane taśmy LED, które także montujemy w naszym meblach na wymiar. Rozwiązanie to nada łazience unikatowy klimat i nastrojowość. Światło jest bardzo ważnym elementem naszego życia, dlatego warto o nim pomyśleć nawet przy szafkach łazienkowych. Proste i czyste linie bezuchwytowej szafki pod umywalką plus podświetlenie od dołu idealnie podkreśla całą linię zabudowy.

3. Kompozycja geometrycznych kształtów szafek do łazienki

Nudne i powtarzające się schematy szafek „jak w Ikei” już cię męczą, jeśli myślisz tak samo wybierz dowolny kształt a my skomponujemy dla ciebie unikatową szafkę łazienkową na wymiar. Na zdjęciu przedstawiliśmy nietypowe ułożenie trzech prostokątów, które ciekawie wygląda a przy tym zachowuje swoją rolę szafki. Zamiast klamek w froncie znajdziemy wycięte otwory w kształcie kwadratów które musicie przyznać wyglądają bardzo ciekawie. Nie znajdziecie tego na pewno w „Ikei”.

4. Minimalistyczna kompozycja szafek łazienkowych na wymiar

Czysta i funkcjonalna kompozycja szafek łazienkowych na wymiar, świetne połączenie kolorystyczne granatowych wysuwanych frontów. W środku szafki pod umywalką znajdziemy miejsce na bieliznę czy ręczniki. Małe detale jak okrągła biała klamka szafy łazienkowej, czy mała wystająca półeczka z dodatkowymi przegródkami na kosmetyki nadają charakteru i nietuzinkowości.

5. Jasna kompozycja szafek do łazienki na wymiar

Narzekasz na małą przestrzeń w swojej łazience? To rozwiązanie jest zainspirowane miejscem w którym powstają tylko małe pomieszczenia, w Japonii. Prezentowane szafeczki łazienkowe na wymiar,  zostały zaprojektowane właśnie dla tego pomieszczenia. Górna szafka pełni rolę lustra i szafki na kosmetyki i inne drobiazgi, dodatkowo zastosowane lustro na szafce zamiast frontu optycznie powiększa łazienkę. Natomiast zlew wtopiony w szafkę, dodaje przestronności i przestrzeni użytkowej. Jasna kolorystyka w połączeniu z nieco ciemniejszymi frontami szafki tworzy piękny kontrast.

6. Wiszące Szafki łazienkowe na wymiar

Dwie wiszące szafki do łazienki, wykonane na wymiar w różnych wymiarach. Dodatkowo świetnie wkomponowane 3 małe szafko-półki w kontrastującym kolorze drewna. Warto zwrócić uwagę na świetne rozwiązanie uchwytów szafeczek. Które posiadają specjalnie zaprojektowane frezy które pełnią rolę uchwytów.

7. Nowoczesne szafki wiszące łazienkowe pod wymiar

Następne świetne rozwiązanie do mniejszego wnętrza łazienkowego. Kompozycja składająca się głównie z 4 szafek łazienkowych. Każda szafka w łazience  ma kompletnie inny rozmiar i kształt. Przez co każda łatwiej jest przyporządkować i odnaleźć przedmioty codziennego użytku . Pierwsza szafka łazienkowa na wymiar, posiada otwierany bezuchwytowy front z oświetleniem LED. Druga i trzecia to rodzaj półeczek ściennych np. na drobne kosmetyki. Ostatnia szafka łazienkowa częściowo zakryta umywalką, stanowi większą przestrzeń do które swobodnie zmieścimy np. ręczniki.

8. Białe szafki łazienkowe pod umywalkę na wymiar

Prosta, trochę industrialna propozycja wyposażenia łazienki w szafki na wymiar. Zabudowa składa się z trzech oddzielnych szafek skomponowanych w jedną bryłę. W tej zabudowie pragniemy podkreślić dwa świetna rozwiązania, pierwszym jest, wykorzystanie szafki jako blaciku. Natomiast drugie to wysuwane szuflady z każdej szafki.

9. Kolorowa zabudowa szafek łazienkowych z wtopionymi zlewami

Nie chcesz mieć białej szafki w  łazience, szukasz nowych doznań i kolorów. Piękna stylizacja nawiązująca do naszych pięknych polskich folklorystycznych motywów. Piękny kolor i długie na cały rozmiar każdego frontu szafki łazienkowej, uchwyty. Duża ilośc przestrzeni dodatkowo pozwala użyć nam półek na ramie stalowej, które bardzo dobrze komponują się z resztą metalowych elementów.

10. Meble łazienkowe na wymiar z dwoma umywalkami

Ten projekt jest świetnym przykładem na to że szafki w kuchni nie muszą być białe. Świetnie połączenie ziemistego brązu z delikatnymi kawowymi szafkami pod zlewowymi, nadaje wyrazistości i stylu. Każda szafka łazienkowa i listwa została wykonana na wymiar, z zachowaniem proporcjonalności. Całość tworzy świetną geometryczną strukturę.

Więcej naszych realizacji szafek łazienkowych na wymiar, zobaczycie na naszej stronie w zakładce realizacje.

Posted on
Facebook