Sklep
 

Najelpsze urządzenia agd dla twojego domu w 2019?

Home » Blog » Najelpsze urządzenia agd dla twojego domu w 2019?

Wznieś swoją jakość życia na nowy poziom

Tak to już 2019 rok, telefony, tablety. W kuchni też na ciebie czeka rewolucja. Sprzęty sterowane przez WI-FI marki SIEMENS, obsługiwane za pomocą jednej aplikacji Home Connect. Technologia ta łączy twoje urządzenia marki Siemens, w jednej aplikacji, dając ci możliwość sterowania i ustawiania w dowolnym momęcie z poziomu aplikacji w telefonie. To najwyższy cazs by otworzyć się na innowacyjny styl życia.

Chłodzenie i zamrażanie z Home Connect

Możesz dostosować temperaturę przechowywania żywności, nawet gdy jesteś poza domem. Zdarzyło ci się kiedyś, że jesteś na zakupach ale nie pamiętasz co masz w lodówce? To już przeszłość! W dowolnej chwili możesz rzucić okiem do środka twojej chłodziarki podczas zakupów, i przekonać się czego ci brakuje. Za pomocą telefonu lub tabletu, możesz dostosować dokładne ustawienia temperatury, zmiana ustawień jest bardziej precyzyjna niż w przypadku wykonywania tej czynności bezpośrednio na urządzeniu, otrzymasz nawet powiadomienie kiedy drzwi chłodziarki nie zostaną poprawnie zamknięte. Czym byla by inteligenta lodówka bez świetnych wskazówek, na temat żywności i sposobach jej przechowywania bezpośrednioz poziomu aplikacji.

Gotowanie i pieczenie z Home Connect

Ogromny zbiór miedzynarodowych przepisów kuchennych w Home Connect, sprawi że odkryjesz gotowanie na nowo. W dowolnej chwili możesz przesłać wybrany przez ciebie przepis do piekarnika lub płyty Siemens! Gotowanie poza domem? Nigdy więcej już nie będziesz się zastanawiać czy „Wyłączyłem piekarnik?”, w dowolnej chwili możesz zapytać swoja aplikację, czy płyta bądź piekarnik jest włączony. Jesteś w pracy, i chcesz by twoje pociechy zjadły ciepły obiad odrazu po przyjściu ze szkoły, nie ma problemu! Możesz zdalnie również włączyć piekarnik i podgrzać jedzenie dla swoich dzieci w dowolnym momęcie. Pełne bezpieczeństwo, piekarnik który czuwa. Możesz aktywować blokadę piekarnika zabezpieczającą przed dziećmi, siedząc wygodnie na kanapie. Dodatkowo bardzo ważnym atutem, jest serwis, dzięki zdalnej diagnostyce, obsługa klienta jest w stanie zidtetyfikować przyczynę wszelkich problemów i podać Ci wyraźne wskazówki jak należy postępować!

Pranie i suszenie z Home Connect

Masz ważne spotkanie o 20:00? Twoja koszula musi być czysta i świeża. Nigdy nie wiesz jaki program będzie idealny do usunięcia plam z czerwonego wina? Home Connect z pralkami i suszarkami marki Siemens, mają na to rozwiązanie. Twoja pralka i suszarka dostosują się do twojego życia.Wystarczy że określić kiedy chcesz mieć gotowe pranie, a pralka zakończy prace we właściwym czasie, nawet prześle ci powiadomienie, gdy tylko skończy, byś nie musiał jej bezustannie kontrolować. Dzięki asystentowi Easy Start, zawsze znajdziesz właściwy program prania i suszenia dla twojego prania, jest to bardzo prosty i intuicyjny sposób, oparty na kolorze naszego prania, tkaninie i stopniu zabrudzenia. Od czekolady do czerwonego wina, aplikacja Home Connect, zapewnia dodatkowe ustawienia usuwania plam, których nie znajdziesz w innych pralkach. Wydajność i oszczędnośc, w oparciu o twardość wody i wielkość wsadu, pralka Siemens oblicza automatycznie ile potrzeba środka piorącego i płynu do płukania aby zagwarantować idealny, czysty rezultat.

Posted on
Facebook