Sklep
 

Łóżka na wymiar, chowane w szafie, łóżka kontynentalne, łóżka drewniane

Home » Blog » Łóżka na wymiar, chowane w szafie, łóżka kontynentalne, łóżka drewniane

Łóżko na wymiar, łóżko chowane w szafie? czy łóżko kontynentalne ?

Kiedy mamy dość już naszej starej kanapy, bądź też wersalki która powoli wierci nam dziurę w plecach, a rozmiar pomieszczenia które powinno posłużyć jako sypialnia wymaga wiele kompromisów, co wybrać?

Łóżko chowane w szafie na wymiar! – Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów pomieszczeń, tych małych i dużych.

W ciągu dnia pełni rolę użytkowego mebla lub zabudowy a w nocy, jednym ruchem ręki rozłożymy nasze łóżko schowane w szafie.

Jesteśmy producentem łóżek w szafie już od blisku 10 lat, stosujemy najnowsze rozwiązania dostępne na rynku które cieszą się dużą niezawodnością i popularnością. Jako że jest to mebel na wymiar, istnieje możliwość dużej swobody w jego kreacji, możliwości wyboru koloru, kształtu, dodatkowego wyposażenia czy specjalnej zabudowy meblowej, która stworzy unikatowe i przytulne wnętrze naszej sypialni. Poniżej przedstawiamy parę różnych modeli łóżek chowanych w szafie dostępnych w wielu konfiguracjach.

Łóżko w szafie z narożnikiem lub z sofą

Bardzo wygodne łóżko składane pionowo, które w każdej chwili może być chowane w szafie.
System wyposażony jest w dodatkową półkę górną, która po rozłożeniu stanowi podporę łóżka
W dzień zamykane jedną ręka w nowoczesnej szafie, a na wieczór zmieni się w kilka sekund w pełnowymiarową sypialnię. Więcej na temat tego modelu łóżka na wymiar tutaj.

Łóżko w szafie model klasyczny bez sofy

 

Model łóżka chowanego w szafie, jest świetnym rozwiązaniem dla małego pomieszczenia, które możemy w ciągu kilku sekund, za pociągnięciem jednej ręki zmienić w pełnowymairowe, łóżko z miejscem na rehabilitacyjny materac. Jest  to tańsze rozwiązanie od prezętowanego powyżej łóżka, ale niestety tracimy przez to możliowśc narożnika czy też sofy. Wszystkie łóżka produkowane u nas na wymiar dostępne są w szerokiej bazie kolorów i materiałów.

Składane łóżko w szafie z Sofą

Kolejnym świetnym modelem w naszej ofercie jest łóżko na wymiar „Soft”. Bardzo wygodne łóżko składane pionowo, które w każdej chwili może być chowane w szafie. System wyposażony jest w dodatkową półkę górną, która po rozłożeniu stanowi podporę łóżka. Łóżko tak jak wszystkie inne modele zawiera pełnowymiarowy stelaż. W powyższym modelu zastosowaliśmy wysokiej klasy mechanizm sprężynowy, za sprawą którego złożymy łóżko w mgnieniu oka. Łóżko w szafie dostępne jest w wielu konfiguracjach i wersjach kolorystycznych, do każdego łóżka możliwa jest zabudowa systemowa wykonywana na zamowienie. Więcej o tym modelu znajdziesz tutaj.

Łóżko w szafie ze stołem jadalnym

W naszej ofercie znajdziecie również świetne rozwiązanie, które łączy ze sobą łóżko w szafie wraz z pełnowymiarowym stołem, który może posłużyć również za biurko lub miejsce pracy. Rama główna wyposażona w listwy sprężynujące, zapewniają komfort spania, które przepuszczają powietrze dzięki któremu materac oddycha. Model łóżka składany pionowo wraz z automatycznie składanym stołem jadalnym, dający możliwość siedzenia aż 5-ciu osobom. Więcej o tym łóżku znajdziesz tutaj.

 

Niske łóżko w szafie, rozkładane poziomo

Model łóżka chowanego w szafie poziomo „Horyzontal”. Idealnie sprawdzi się w niskich pomieszczeniach, czy też małych pokojach. Zasadza działania jest taka sama jak w pozostałych modelach. Możliwości konfiguracji jest wiele, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Przedstawiany model również jest wyposażony w listwy sprężynujące, zapewniają komfort spania, przepuszczają powietrze dzięki któremu materac oddycha. Więcej informacji tutaj.

Więcej modeli naszych łóżek na wymiar chowanych w szafie znajdziecie w naszym sklepie internetowym tutaj.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji przejdź do naszej galerii dostępnej pod tym linkiem.

Łóżka na wymiar kontynentalne

Produkowane przez Stelar kolekcja łóżek na wymiar oferuje łóżka z najwyższej jakości materiałów dowolnym kolorze oraz szerokiej gammie wymiarze, jeśli zajdzie taka potrzeba. Łóżka kontynentalne o których będzie mowa, są idealnym rozwiązaniem do dużych sypialni. Świetnie wypełnią naszą przestrzeń sypialnianą, a szeroka ilość materiałów i modeli pozwoli dopasować łóżko do każdego projektu i koloru sypialni. 

Model łóżka kontynentalnego „Braga”, dostępny w naszym sklepie.

Modele naszych łóżek na wymiar, w zależności od wizji, stylu sypialni i charakteru wnętrza mogą być zostać doposażone w długie wezgłowie na całą szerokość ściany. Kolejną opcją jest zastosowanie w łóżku na wymiar tapicerowanego wezgłowia, które jest ręcznie wykonywane przez naszych pracowników w Krakowie.

 

Model łóżka kontynentalnego „Braga”, dostępny w naszym sklepie.

Podstawa łóżka kontynentalnego zbudowana jest najczęściej z solidnej ramy drewnianej występującej w wersji ze sprężynami typu bonell lub kieszonkowe. Zestaw kontynentalny to stabilny system spania składający się z tapicerowanej szlachetną tkaniną podstawy oraz wysokiej klasy materaca nawierzchniowego. Całość zostaje uzupełniona przez tapicerowany zagłówek oraz przekładkę higieniczną, tzw. topper. Tapicerowany szczyt, możemy zamocować do ściany lub bezpośrednio do podstawy łóżka tapicerowanego. Cechą charakterystyczną łóżka kontynentalnego jest to, że powierzchnia do spania znajduje się stosunkowo wysoko nad podłogą w porównaniu do innych typów łóżek.

Swoboda wyboru koloru i materiału z jakiego wykonujemy łóżko ułatwia dopasowanie łóżka do wymagającej wizji sypialni i oczekiwań klienta. Odpowiednia, dostosowana do użytkownika wysokość mebla czy odbiegające od przyjętej normy wymiary sprawiają, że oferta łóżek na wymiar cieszą wysokim zainteresowaniem klientów.

Model łózka „Porto” kontynentalnego znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Drewniane łóżka w na wymiar

Ręcznie robione drewniane łóżko w stylu rustykalnym ” SIENNA”, dostępna w naszym sklepie na zamówienie.

Szczytem kunsztu meblarskiego, są meble wykonane z drewna. W naszej ofercie łóżek znajdziecie również ręcznie robione, z najwyższa starannością łóżka na wymiar z drewna wykonywane według projektu czy też wizji klienta. W powyższym modelu starano zawrzeć kawałek przeszłości. Niezwykłe efektowne i eleganckie wykończenie, zostanie zawsze na czasie. Klasyczny styl wzbogaci pomieszczenie i zmieni go istną bajkową sypialnię.

Jeśli szukasz więcej inspiracji zobacz naszą Galerię, gdzie umieśmy zdjęcia z naszych ostatnich realizacji.

Łóżka na wymiar produkowane w Stelar, to ogromna swoboda wyboru materiału i koloru niemal każdego elementu łóżka. Dostosowane wymiary wysokości i długości mebla, do twoich własnych potrzeb. Warto zaprojektować indywidualnie wnętrze naszej sypialni, ponieważ jest to miejsce gdzie kończymy każdy nasz dzień. Zadbaj o jak najbardziej pozytywne wrażenia i spokojny sen, na który składa się wybór materaca.

Zapraszamy do naszego Studia w Krakowie, z pewnością pomożemy ci zrealizować wizję twojej sypialni!

 

 

 

 

Posted on

Facebook