Sklep
 

Kącik do pracy i lub nauki w mieszkaniu Homme Oficce

Home » Blog » Kącik do pracy i lub nauki w mieszkaniu Homme Oficce

Kącik do pracy i lub nauki w mieszkaniu Homme Oficce

Posted on

Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa zmusza firmy do wysyłania pracowników do pracy zdalnej, a dzieci do nauki w domu. Podpowiadamy, jak przygotować się do nowej sytuacji:

Jasno określ zasady pracy z domu .

Warto również pamiętać, że praca w domu wymaga bardzo dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności, samodyscypliny i umiejętności narzucenia sobie odpowiedniego tempa pracy. Warto też zadbać o dobry sen .

Projekt sypialni z biurkiem: użyj ściany

Ścianę w sypialni obok biurka warto szczelnie zabudować. Do tego niezbędne jest wykonanie w projekcie sypialni mebli na wymiar. Dzięki nim maksymalnie zagospodarujesz dostępną powierzchnię, a także wyrównasz wnękę czy załamanie ściany. Do tego niezbędne jest wykonanie w projekcie sypialni mebli na wymiar. Dzięki nim maksymalnie zagospodarujesz dostępną powierzchnię, a także wyrównasz wnękę czy załamanie ściany.

Wygodne miejsce i dobry sen

Przede wszystkim powinniśmy zadbać o wygodne miejsce do pracy, czy nauki, ale także o dobry sen, który wpływa na naszą sprawność intelektualną i percepcję. Możemy zaproponować mebel, który spełni te dwa wymogi .

Łózko chowane w szafie z biurkiem

W wersji poziomej z półką – biurkiem , jednoosobowe do szerokości materaca 90 cm

lub łóżko w szafie pionowe Leggio Office , które występuje w wersji jednosodowej do szerokości materaca 120 cm lub w wersjach dwuosobowych dla materaca o szerokości 140 cm lub 160 cm.

Bardzo wygodne łóżko składane , które w każdej chwili może być chowane w szafie i pełnić rolę biurka. System wyposażony jest w dodatkową półkę górną, która po rozłożeniu stanowi podporę łóżka W dzień zamykane jedną ręka w nowoczesnej szafie pozstawiając ergonomiczne biurko, a na wieczór zmieni się w kilka sekund w pełnowymiarową sypialnię. To rewolucyjny system spania dla osób ceniących sobie doskonały komfort spania kosztem niewielkiej przestrzeni. Rama główna wyposażona w listwy sprężynujące, zapewniają komfort spania, przepuszczają powietrze dzięki któremu materac oddycha.

Łózko chowane w szafie i pełnić rolę biurka. System wyposażony jest w dodatkową półkę górną, która po rozłożeniu stanowi podporę łóżka W dzień zamykane jedną ręka w nowoczesnej szafie pozstawiając ergonomiczne biurko, a na wieczór zmieni się w kilka sekund w pełnowymiarową sypialnię. To rewolucyjny system spania dla osób ceniących sobie doskonały komfort spania kosztem niewielkiej przestrzeni. Rama główna wyposażona w listwy sprężynujące, zapewniają komfort spania, przepuszczają powietrze dzięki któremu materac oddycha.

Zapraszamy na naszą główną stronę, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych realizacji wykonanych i zaprojektowanych przez nas w Krakowie.

https://stelar.pl/sklep/197-lozka-w-szafie-z-biurkiem-stolem

Facebook