Sklep
 

Jak się przygotować na spotkanie z projektantem?

Home » Blog » Jak się przygotować na spotkanie z projektantem?

Przygotuj ogólny pomiar długości ścian, wysokości pomieszczenia. Przy wymiarowaniu uwzględnij wnęki w ścianach (wysokość, szerokość wnęki, odległość od ściany) oraz skosy. Zmierz skosy sufitów (wysokość ścianki kolankowej, głębokość skosu – ile zostaje prostego sufitu, wymiary okien połaciowych).

Podaj wymiary okien i drzwi (odległość od podłogi do parapetu, wysokość i szerokość okna i drzwi, odległość od ściany do okna lub drzwi) oraz zaznacz kierunek otwierania.

Wskaż pion kanalizacyjny i wentylacyjny, grzejniki c.o. Wskaż dostępne przyłącza elektryczne, wody, gazu. Podaj wymiary elementów dodatkowych nietypowych, takich jak kominy, wielkość wyposażenia oraz miejsc ich montażu. Poinformuj nas o stanie wykończenia ścian ( czy obecny jest surowy tynk, czy na ścianie znajdują się kafelki itp.)

Załącz opcjonalnie zdjęcia obecnej łazienki/kuchni. Pokaż kierunek działań projektowych, zdjęcia inspiracyjne przykładowych realizacji, które Ci się podobają i pokazują efekt, który chciałbyś osiągnąć.

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. projektowania!

Studio Mebli Stelar ul. Centralna 37 (przy Aleja Pokoju)
31–982 Kraków
woj. małopolskie

Produkcja mebli Gołcza 106 (pod Miechowem)32-075 Gołcza

Tel. : 12 415 53 22
Kom.: 691 611 859

pon. – piąt. : 10.00 – 18.00

sob. : wybrane dni

studio@stelar.pl

Posted on
Facebook