Sklep
 

Jak schować bałagan w kuchni? – czyli jak zakryć aneks.

Home » Blog » Jak schować bałagan w kuchni? – czyli jak zakryć aneks.

Funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni to konieczność w każdym nowoczesnym wnętrzu, zwłaszcza jeśli chodzi o małe pomieszczenia. Kuchnie schowane za frontem to doskonały pomysł, aby w praktyczny sposób urządzić swoje mieszkanie. Wystarczy przesuwny front lub zaprojektowana do tego szafa.

Zabudowany aneks kuchenny świetnie sprawdzi się nie tylko na niewielkim metrażu, lecz także, w przestrzeni łączącej w sobie kuchnię i salon. Takie rozwiązanie ma sporo zalet, do których należy przede wszystkim wszech panujący ład oraz designerski charakter. Domownik oczaruje gościa, kiedy pewnym krokiem przesunie front i odkryje to co mebel ma w środku – a może mieć niemal wszystko, zarówno strefę zlewozmywakową, jak i sprzęt AGD oraz spiżarnię, To jeden z topowych dziś trendów w aranżacji wnętrz.

Przesuń front i schowaj bałagan

Ruchome fronty sprawią, że w każdej chwili będziemy mogli zasłonić aneks kuchenny. Problem rozwiązania takiego jak kuchnia otwarta na salon, zazwyczaj jest jeden – bałagan, który niepostrzeżenie przedostaje się z przestrzeni kuchennej, do jadalni czy salonu. Niestety, posiadacze otwartych aneksów, muszą liczyć się z tym, że niezwykle trudno jest pogodzić strefę intymną, jaką z pewnością jest kuchnia, ze sferą nieco bardziej oficjalną i dostępną nie tylko dla oczu domowników. Kuchnia za frontami niejako rozwiązuje ten problem, zwłaszcza w trakcie wizyt gości. Jednym ruchem możemy wówczas pozbyć się kłopotu.

 

 

 

 

Dopasowanie do frontów mebli

Wykończenie frontów można dopasować do wystroju całego pomieszczenia. Stelar meble wykonuje całą zabudowę na wymiar, z najwyższej jakości materiałów, zachowując przy tym stylistykę oraz funkcjonalność wnętrza.

Firma STELAR  przy tworzeniu mebli, wykorzystuje najwyższej jakości mechanizmy HAWA CONCEPTA, który  daje nam możliwość ukrycia części roboczej kuchni, zwłaszcza wtedy, gdy nie chcemy aby nasze laboratorium było widoczne dla gości.

Brak dolnego prowadzenia drzwi sprawia, że nie potykamy się o szyny, które zwykle przeszkadzają. Za drzwiami z systemem HAWA możemy schować część kuchenną z blatem roboczym, moduły ze sprzętem AGD, ale także spiżarnię, pralnię czy przestrzeń gospodarczą.

Biurko i regały ukryte za drzwiami wsuwanymi w korpus możemy szybko zastawić.

 

 

To nowoczesne i innowacyjne  rozwiązanie będzie świetne nie tylko w mieszkaniu, lecz również w biurach, w których niezwykle często brakuje dobrze zorganizowanej przestrzeni kuchennej.

 

Skontaktuj się z nami, a poprowadzimy cię przez cały proces, zostawiając cię z piękną zabudową kuchenną.

 

Posted on
Facebook