Sklep
 

Inteligentne rozwiązania w twoim domu – STELAR MEBLE

Home » Blog » Inteligentne rozwiązania w twoim domu – STELAR MEBLE

Popraw jakość swojego codziennego życia: dzięki marce Siemens i Home Connect.

Sterowane przez Wi-Fi sprzęty gospodarstwa domowego marki Siemens mogą już być obsługiwane poprzez aplikację Home Connect. Technologia ta łączy Twoje urządzenia z różnymi partnerami – zmieniając Twój dom w połączony dom. Odkryj, jak możliwość połączenia tworzy nowe perspektywy, które wzbogacają każdy aspekt Twojego codziennego życia. Otwórz się na innowacyjny styl życia i pozwól przyszłości wprowadzić się do swojego domu.

Płyty grzewcze SIEMENS Home Connect w sklepie STELAR

Zdalna kontrola: Zarządzaj swoim piekarnikiem z dowolnego miejsca przez aplikację

Pozwól swojemu piekarnikowi zapewnić tobie więcej wolności i swobody. Home Connect, możesz zaczynać i kończyć programy gotowania oraz intuicyjnie zmieniać ustawienia gotowania poprzez aplikację Home Connect – bez konieczności bycia w kuchni!

Zmywaj naczynia. Jedząc poza domem. Jest mnóstwo rzeczy bardziej ekscytujących, niż zmywanie naczyń. Zmywarki marki Siemens i Home Connect dają Ci możliwość mycia naczyń podczas robienia ekscytujących rzeczy.

 

Easy StartL Wybierz w prosty sposób idealny program zmywania korzystając z aplikacji Home Connect.

Easy Start sprawia, że obsługa zmywarki jest prosta jak nigdy dotąd. Wszystko co musisz zrobić: Odpowiedz na klika pytań na temat preferencji zmywania i rodzaju naczyń korzystając z aplikacji Home Connect. Wtedy otrzymasz propozycje idealnego programu i możesz uruchomić go zdalnie poprzez aplikację.

Zdalny monitoring: Zawsze prosty przegląd stanu Twojej zmywarki.

Możesz monitorować swoją zmywarkę marki Siemens z home Connect z dowolnego miejsca w dowolnym momencie. Dzięki temu nie musisz sprawdzać po klika razy, czy mycie wziąż trwa. A kiedy naczynia będą czyste i suche, aplikacja Home Connect wyśle Ci automatycznie powiadomienie.

emotionLight Pro: Wybierz swój ulubiony kolor oświetlenia i stwórz indywidualną atmosferę w pomieszczeniu.

Aplikacja Home Connect umożliwia Ci swobodne dostosowanie emotionLight Pro Twojej zmywarki. Oprócz zdefiniowanych kolorów światła, które możesz wybrać bezpośrednio na urządzeniu, aplikacja Home Connect oferuje Ci dodatkowo pełen zakres kolorów. Dzięki temu możesz stworzyć unikalną atmosferę w pomieszczeniu, która idealnie pasuje do Twojego stylu życia.

flexStart: Pozwól programom uruchamiać się automatycznie z optymalną efektywnością energetyczną.

Jeśli korzystasz z systemu zarządzania energią np. Sunny Home Manager, możesz teraz zarządzać swoimi pracami domowymi jeszcze inteligentnej i bardziej energooszczędnej: dzięki sterowanym przez Wi-Fi zmywarką marki SIEMENS i Home Connect. Zdefiniuj najpóźniejszy czas zakończenia swojego wybranego programu i aktywuj flexStart przez aplikacje Home Connect – wygodnie, z dowolnego miejsca. Twoja zmywarka uruchomi się automatycznie w najefektywniejszym momencie w obrębie zdefiniowanych ram czasowych z wykorzystaniem najoszczędniejszego źródła energii.

Posted on
Facebook