Sklep
 

Garderoba w małym i dużym pomieszczeniu, inspiracje – Meble na wymiar Kraków

Home » Blog » Garderoba w małym i dużym pomieszczeniu, inspiracje – Meble na wymiar Kraków

Garderoba na wymiar w mieszkaniu, kto o tym nie marzy?

Garderoba na wymiar, jest chyba marzeniem każdej kobiety. Jeśli tylko poświęcimy kawałek swojego wnętrza lub nawet lepiej cały pokój możemy przemienić to w piękną, funkcjonalną, pełną szuflad gablot i schowków naszą osobistą garderobę. Często nasza garderoba to jedynie zwykła szafka w które trzymamy nasze ubrania, ale warto wydzielić trochę przestrzeni dla własnego komfortu i stworzyć garderobę pod wymiar przygotowanego pomieszczenia.

Więc siadamy, najlepiej z kartką i długopisem i notujemy co nam jest potrzebne (wieszaki, półki, gablotki) , na ile szaf i szuflad się zdecydować, i przede wszystkim robimy pomiar pomieszczenie przeznaczonego na garderobę. Resztą zajmiemy się my, doradzimy  nowe i unikatowe rozwiązania szaf i półek jak i zaprojektujemy i zrobimy wizualizacje całej garderoby na wymiar w Krakowie. Jeśli potrzebujesz jakiś inspiracji przy rozmyślaniu and twoją nową garderobą na wymiar przygotowaliśmy dla ciebie kilka naszych propozycji które zrealizowaliśmy.

Garderoba na wymiar dużego pomieszczenia

 

Prezentowana garderoba na wymiar, będzie świetnym rozwiązaniem do dużego pomieszczenia. Pięknie wprowadzone oświetlenie ledowe podkreśla eksponowane przez nas rzeczy. Każda garderoba jest unikatowa, ponieważ jest robiona specjalnie na wymiar dla ciebie, jak dobrze skrojony garnitur. Możemy wyposażyć naszą garderobą w dosłownie wszystko! Zobaczcie tylko na te piękne szuflady a pod nimi specjalne miejsce na pudełko po butach. W tej garderobie klientka zażyczyła sobie 4 osobne  wnęki na ubrania do wieszania, jest to świetne rozwiązanie które oszczędza nam sporo czasu przy składaniu ciuchów.

 

 

Garderoba na wymiar w formie otwartej szafy na wymiar

To świetne rozwiązanie garderoby, jeśli dysponujemy tylko jedną ścianą. Zabudowując w ten sposób naszą ścianę uzyskamy piękną funkcjonalną garderobą na wymiar która dzięki swojej otwartości, zapewnia na szybki i łatwy dostęp do posortowanych i poukładanych rzeczy. Nie zabrakło miejsca na wieszak dla spodni, czy też witrynę z drzwiami przesuwnymi. ładnym detalem są czarne okrągłe klameczki do szuflad na wymiar, które pomieszczą wiele dodatków.

Mała garderoba pod wymiar do małego mieszkanka

To idelna porpozycja dla ludzi którzy potrzebują garderoby na wymiar w swoim małym przytulnym mieszkanku. Mała przestrzeń wymaga inteligentych i minimalistycznych rozwiązań, by optycznie powiększyć naszą garderobę. Tutaj zaprojektowaliśmy szafkę z szufladami na wymiar która połączona jest z wieszakiem na koszulę czy sukienki. Piękny gradient kolorów i małe lusterko dopełnia cały wizerunek tej garderoby.

 

 

Mała Garderoba w sypialni

Piękny projekt minimalistycznej zabudowy garderobianej na wymiar w sypialni. Świetne rozwiązanie które pięknie wypełni naszą sypialnie w garderobą która będzie dla nas dostępna od wyjścia z łóżka. Cały projekt zrealizowany został w zabudowie pod sufit, spakowaliśmy wszystko co najpotrzebniejsze do jednej szafy.W tej garderobie jest miejsce na wszystko, wieszaki, szuflady, buty, pojemniki na dodatki, czy małe szuflady na biżuterię.

 

 

Garderoba na wymiar w przedpokoju

Klasycznym rozwiązaniem, które wybierają często klienci to zabudowa szaf garderobianych w przedpokoju. Jest to dobre rozwiązanie dla mieszkań w blokach. Zamknięcie wszystkiego w jednej zabudowie pozwoli nam utrzymać porządek w naszym mieszkaniu. Warto przełamać kolory frontów jak na zdjęciu, mały akcentem drewnianym które doda świeżości i polotu naszej garderobie na wymiar. Wszystkie szuflady i półki mamy dostępne po otwarciu bądź przesunięciu frontów. Możliwości wyposażenia jest wiele, skontaktuj się z nami, a nasi projektanci z pewnością doradzą które rozwiązanie jest dla ciebie idealne.

 

Jeśli szukasz więcej zdjęć i inspiracji, zapraszamy do naszej galerii.

Posted on
Facebook