Sklep
 

13 Świeżych Kuchennych Trendów które opanują rok 2019

Home » Blog » 13 Świeżych Kuchennych Trendów które opanują rok 2019

Trendy kuchenne dominujące w 2019 roku, porady i wskazówki od nas.

W pełni białe meble kuchnne zdominowała stronę Pinterest od początku jej istnienia – oczywiście nie bez powodu. Warstwy klasycznych białych odcieni, jak również wspaniałe szarości i kremowe neutralne kolory, zawsze będą tworzyły elegancką,  ponadczasową kuchnię. Ale dla tych z Was, którzy są w nastroju do stawiania czoła odważnym kolorom w kuchni, 2019 to rok nowych trendów kuchennych. Zieleń, błękit, róż i żółć pojawiają się wszędzie od szafek kuchennych i szafek wolnostojących, wysp po nawet  spiżarnie. Jest to również rok, w którym można wyrzucić wszelkie wyobrażenia, na temat tego że, ​​potrzebujesz dopasowanego wyglądu wnętrza. Zdecydowanie zaleca się mieszanie materiałów i wykończeń. I choć możesz użyć klasycznego jednolitego wzoru kafelek jeśli chcesz, to dlaczego nie spróbować skomplikowanych kolorowych wzorów płytek na podłodze w kuchni i poza nią? Zachęcamy do eksperymentowania z różnymi wykończeniami blatu, takimi jak czarny marmur, laminat i beton. Przekonaj się, jak się czujesz w ciemnych szafkach lub przynajmniej szarych odcieniach. Dodaj trochę kontrastu dzięki do twoich podłóg. Zasadniczo, trendy kuchenne w 2019 r. Dotyczą podejmowania ryzyka, próbowania nowych rzeczy i tworzenia przestrzeni kuchennej odzwierciedlającej Twoją osobowość.

 

1. Zlewy kuchenne nakładane na szafkę

Nie musisz się wariować, aby osiągnąć trendy kuchnię. Choć nakładany na blat zlew w kuchni, w stylu wiejskim nie jest zupełnie oczekiwany. Zlew w wiejskim domu z mosiężnym kranem jest świetnym rozwiązaniem – zwłaszcza gdy jest ustawiony na białych ścianach, drewnianych szafach i blatach ze stali nierdzewnej.

2. Dużo kształtów i tekstur

Dla tych, którzy boją się koloru, skup się na mieszaniu wykończeń. Nasza projektantka Kasia Gruszczyńska wybrała biały kolor na suficie, a całą uwagę skupiła na ścianach. Używała nielakierowanych mosiężnych kranów i zatrzasków na szafkach, czarnego wzoru marmuru na blacie wyspy oraz ton ciepłego drewna na podłogach.

 

3. Wskazówki kolorów do kuchni

Nie musisz rezygnować z całkowicie białej kuchni, aby utrzymać trend. Zanurz palec w puli kolorów, niezależnie od tego, czy masz kolorowe ceramiki w szklanych frontowych szafkach, przynieś kolorowe zapędy, na kolorowe meble.

 

4. Otwarta kuchnia i salon

Zmaksymalizuj swoją przestrzeń życiową, czyniąc pokój rodzinny i kuchnię jednym dużym pokojem. Mieszanka oświetlenia pomaga odróżnić obszary, podczas gdy jednolity kolor ściany utrzymuje wszystko spójne.

5. Ładna spiżarnia

Dawno minęły czasy, kiedy ciemna spiżarnia mieściła suche towary ukryte przed wścibskimi oczami. Dzisiejsze kuchnie oferują obszerne spiżarnie z dużą ilością półek na płatki i przedmioty kolekcjonerskie. Jesteś dumny ze swoich umiejętności organizacyjnych i chcesz się pochwalić? Uwieńcz swoją spiżarnię osłoniętymi drzwiami pomalowanych na przyciągający wzrok kolor, jak ten jasny zielony odcień.

6. Szeroka Paleta Barw

Producenci urządzeń, takich jak  Smeg, oferują wiele praktycznych elementów w wielu kolorach i wykończeniach, które z pewnością ożywią Twoją kuchnię.

 

7. Miedziane akcenty

Jeśli jest jedna osoba która zna się na kuchni to nasza projektantka Anna Wojciechowska. W jej strefie gotowania znajdują się miedziane garnki i patelnie z imponującą kolekcją pasujących naczyń.

 

8. Blaty  postformingowe

W tym domu doświadczona para zastąpiła swój blat, blatem postformingowym  w  wzorze ciepłego drewna w celu trwałego ulepszenia. Blat jest praktycznie bezobsługowy – wymaga jedynie sporadycznego mycia.  Materiał jest idealnym neutralnym środkiem do przełamania białej sterylności.

 

9. Kolorowe akcenty

Po wyjściu ze stali nierdzewnej kolor powraca. Zapoznaj się z żywą kuchnią tego właściciela domu, w której znajduje się zainspirowana retro mięta zielona lodówka i zmywarka, a także seria urządzeń na blacie Smeg.

10. Ciemniejsze podłogi

Jeśli wybierzesz jasną farbę do ścian lub szafek, wybierz ciemną barwę podłogi, aby zwiększyć przytulność pomieszczenia. Bonusowy pomysł: dodanie „muszelek”na  meblach sprawia, że ​​szafki są bardziej delikatne i bardziej niestandardowe.

11. Zatrzymaj klasyczną linie szafek

Niekończący się strumień wiekowych angielskich inspiracji, od dekoracyjnych „wycięć punktowych” po malowane drewniane gałki. Zainspiruj się od ekspertów kuchni i ukryj nowoczesne urządzenia, takie jak kuchenki mikrofalowe w szafkach, które biegną w jednej linii z blatami.

12. Otwarte półki i regały

Otwarte półki pozwalają zaprezentować twoje piękne naczynia kuchenne wśród innych pamiątek i antyków, a także tapety z ornamentami, jak w tym projekcie kuchni. Możliwość przejrzenia przez przestrzeń oznacza również, że wszystko jest łatwe do znalezienia.

 

13. Skontrastuj czarny sprzęt AGD

Zwykła stara stal nierdzewna ma swoje zalety, ale w małej kuchni gigantyczny pokos srebrzystego metalu może szybko zdominować pokój. Producenci urządzeń, Samsung i Whirlpool, wykorzystali ten dylemat, wprowadzając lodówki, kuchenki i kuchenki mikrofalowe w wyrafinowanych odcieniach czerni i łupków.

 

Jeśli spodobał ci się nasz blog, i pragniesz podobnej kuchni na wymiar do swojego domu lub mieszkania, skontaktuj się z nami przez formularz, dostępny tutaj.

 

 

Posted on
Facebook